Aircon

Od 2016 roku Generalnym Przedstawicielem THERMOCOLD w Polsce jest firma Aircon Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Markach k. Warszawy.
Aircon Sp. z o.o. świadczy usługi na polskim rynku urządzeń branży HVAC już od 1999 roku. Podstawową działalnością firmy jest import urządzeń, promocja, sprzedaż i przekazywanie wiedzy technicznej w zakresie produktów z szerokiej oferty urządzeń.

 

Misja firmy Aircon wyraża się poprzez:

  • nowoczesność,
  • dynamizm działania,
  • trafność rozwiązań,
  • 100-procentowe zaangażowanie w świat rozwiązań HVAC.

HVAC Business Partner

 

HVAC Business Partner to platforma wiedzy i wymiany doświadczeń związanych w klimatyzacją, wentylacją i ogrzewnictwem. To zespół specjalistów, koncentrujących różne firmy i marki z branży HVAC.

Firma Aircon pragnie zapewnić swoim klientom jak najlepszą opiekę - zarówno sprzedażową, jak i serwisową. Dlatego korzystamy z profesjonalizmu obsługi, jaki gwarantuje HVAC Business Partner. Zespół serwisowy HVAC jest dedykowany do obsługi wszystkich typów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych, przeznaczonych zarówno do mniejszych, jak i większych obiektów. Dzięki ciągłemu doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności, serwis HVAC Business Partner oferuje nie tylko szybkość działania, ale także profesjonalną obsługę od momentu projektowania, po sprzedaż i obsługę posprzedażową. Wykwalifikowani pracownicy wspierają swoich klientów na terenie całego kraju oraz organizują szkolenia techniczne, potwierdzane indywidualnym certyfikatem, upoważniającym do montażu i serwisu urządzeń.