Thermocold

Grupa THERMOCOLD

Grupa THERMOCOLD została założona w 1995 r. w Bari, we Włoszech. Firma specjalizuje się w tworzeniu produktów i systemów klimatyzacyjnych i grzewczych dla budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. THERMOCOLD jest pierwszą na rynku europejskim firmą, która zaproponowała pełną gamę agregatów chłodniczych i pomp ciepła do 100 kW z wykorzystaniem sprężarki scroll.

 

Ponadto Grupa THERMOCOLD posiada w swojej ofercie rozwiązania dla taboru kolejowego, transportu morskiego, a także specjalistyczne systemy dla stref zagrożonych wybuchem.

Wiodącymi wartościami dla THERMOCOLD są perfekcja i doskonałość, rozumiane jako dostarczanie klientom energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie są przyjazne dla środowiska.


THERMOCOLD to kompetentny i rzetelny partner:


DOPASOWUJEMY PROCEDURY PRODUKCYJNE DO POTRZEB KLIENTA
JESTEŚMY ELASTYCZNI WZGLĘDEM WYMAGAŃ RYNKU
OFERUJEMY WSZECHSTRONNY ZAKRES PRODUKTÓW I USŁUG, O SZEROKIM ZASTOSOWANIU

 

W kwietniu 2017 r. spółka Thermocold Costruzioni S.r.l. została przejęta przez Ingersoll-Rand, światowego lidera w dziedzinie tworzenia komfortowych, trwałych i efektywnych warunków środowiskowych. Firma Ingersoll-Rand posiada w swym portfolio takie marki jak: Trane, Thermo King, Ingersoll Tand, Club Car. To milowy krok w działalności Thermocold w dostarczaniu przełomowych rozwiązań dla budownictwa. Wspólny rozwój i działanie firm ma na celu zwiększenia udziału w rynku i kompleksowego dostarczania systemów klimatyzacyjnych i grzewczych dla budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych.

MISJA

„Dostarczamy urządzenia z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań technologicznych, które są punktem odniesienia dla kreatywności i innowacji w branży HVAC.”

 

Dla THERMOCOLD najważniejsze są:


WIEDZA – poparta oceną i zrozumieniem potrzeb rynkowych.
MOŻLIWOŚCI – będące skutecznym połączeniem aspektów: technologicznych, logistycznych, ekologicznych i prawnych.
DZIAŁANIE – czyli rozwój, poprzez wprowadzanie do oferty innowacyjnych rozwiązań.
NIEZAWODNOŚĆ – budująca zaufanie klientów i wynikająca z oferowania wysokiej jakości urządzeń.